Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem ancak kent olması sebebiyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz birleşik atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir kez ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere kaliteli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman geçirmek amacıyla ideal bir aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul detaylı bilgi isteyin hakkında vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. eksiksiz yalnız eksperyans ile güzel İstanbul’u e mail at en bol şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel tek tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en uygun şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe kadar hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *